Toaletní křesla a nástavce na WC

Toaletní křesla a nástavce na WC

Grid
List

Existuje 6 produktů.

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry

WC křeslo s kolečky

Stabilní kovová konstrukce s plastovými doplňky, 4 PU kolečka. Klozetové křeslo s kolečky je určeno pro usnadnění každodenní hygieny osob se sníženou schopností mobility. Součástí je plastová sanitární nádoba s víkem, která je snadno vyjímatelná, vrchní poklop slouží k uzavření klozetového křesla. Velmi stabilní kovová konstrukce s plastovými doplňky,...
Cena 2 400,00 Kč
View Detail

WC křeslo bez koleček

Skládací klozetové křeslo je určeno pro usnadnění každodenní hygieny osob se sníženou schopností mobility. Součástí je plastová sanitární nádoba s víkem, která je snadno vyjímatelná a záchodové prkénko. Pro optimální nastavení výšky sedáku jsou všechny nohy vybaveny výsuvnými prvky. Velmi stabilní kovová konstrukce s plastovými doplňky.
Cena 1 990,00 Kč
View Detail

Podpěra k WC čtyřbodová

Kompenzační pomůcka je určena lidem se sníženou pohyblivostí. Je navržena tak, aby usnadnila těmto osobám běžné úkony osobní hygieny a zároveň snížila riziko pádu při těchto úkonech. Podpěra na WC zajistí dobrou oporu a stabilitu při sedání a vstávání z WC. Podpěra k WC je výškově  nastavitelná a přizpůsobitelná svou šířkou k jakémukoli typu toalety.
Cena 1 590,00 Kč
Vyprodáno