Sedačky na vanu

Sedačky na vanu

Grid
List

Existuje 6 produktů.

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry

Madlo k vaně

Plastové madlo k vaně poskytuje podporu při nastupování a vystupování z vany. Madlo je vhodné pro většinu běžných rozměrů vany. Lze ho snadno připevnit bez použití nářadí. Madlo má plastový úchyt a vnitřní strana která přiléhá k vaně je opatřena gumovými podložkami, takže nedochází k mechanickému poškození vany.
Cena 1 190,00 Kč
View Detail

Sedák na vanu rovný

Sedák je vhodný pro osoby se sníženou schopností mobility, po operacích nebo úrazech, vhodný pro osoby s handicapem (odpadá těžké vstávání z vany, nebo dlouhé stání ve vaně při osobní hygieně). Sedák je vhodný pro osoby se sníženou schopností mobility, po operacích nebo úrazech, vhodný pro osoby s handicapem (odpadá těžké vstávání z vany, nebo dlouhé...
Cena 1 090,00 Kč
View Detail

Sedák na vanu nastavitelný

Závěsný sedák na vanu závěsný je kompenzační pomůcka pro tělesně postižené osoby a osoby se sníženou schopností mobility. Je navržena tak, aby usnadnila těmto osobám běžné úkony osobní hygieny a zároveň snížila riziko pádu při těchto úkonech. Zároveň tato pomůcka usnadňuje manipulaci s pečovanou osobou se sníženou schopností mobility.
Cena 1 250,00 Kč
View Detail