Sedák na vanu rovný

Sedák je vhodný pro osoby se sníženou schopností mobility, po operacích nebo úrazech, vhodný pro osoby s handicapem (odpadá těžké vstávání z vany, nebo dlouhé stání ve vaně při osobní hygieně). Sedák je vhodný pro osoby se sníženou schopností mobility, po operacích nebo úrazech, vhodný pro osoby s handicapem (odpadá těžké vstávání z vany, nebo dlouhé stání ve vaně při osobní hygieně).

1 090,00 Kč
S DPH
Počet

Sedačka na vanu je pomůcka určena pro lidi s omezenou pohyblivostí. Slouží k přesunu osob do vany a z vany. Osobní hygiena je tedy možná i vsedě. Sedačka se upevňuje pomocí šroubů, kterými je možné přizpůsobit sedačku šířce vany. Na sedací části jsou otvory pro odtok vody.

Upozornění

Vhodnost použití sedáku konzultujte s ošetřujícím lékařem.

Nevhodné pro osoby s hmotností vyšší než 100 kg.

Údržba

Lze čistit a udržovat běžnými čistícími a konzervačními prostředky, které neobsahují rozpouštědla a nezpůsobují mechanické narušení povrchu. V případě nutnosti dezinfekce, používejte pouze prostředky určené k dezinfekci chromovaných povrchů a plastů. Pro zachování maximální funkčnosti a stability doporučujeme pravidelně kontrolovat polohu všech jistících prvků.

Záruka

Záruku poskytujeme po dobu 24 měsíců a nevztahuje se na poškození vlivem nesprávného použití a opotřebení, způsobené obvyklým užíváním.

 

CZ932224U

Parametry

Výrobce
Senior Via