Sedák na vanu nastavitelný

Závěsný sedák na vanu závěsný je kompenzační pomůcka pro tělesně postižené osoby a osoby se sníženou schopností mobility. Je navržena tak, aby usnadnila těmto osobám běžné úkony osobní hygieny a zároveň snížila riziko pádu při těchto úkonech. Zároveň tato pomůcka usnadňuje manipulaci s pečovanou osobou se sníženou schopností mobility.

1 250,00 Kč
S DPH
Počet

Závěsný sedák na vanu závěsný je kompenzační pomůcka pro tělesně postižené osoby a osoby se sníženou schopností mobility. Je navržena tak, aby usnadnila těmto osobám běžné úkony osobní hygieny a zároveň snížila riziko pádu při těchto úkonech. Zároveň tato pomůcka usnadňuje manipulaci s pečovanou osobou se sníženou schopností mobility. Sedačka do vany závěsná, kovová, nastavitelná dle šířky vany, plastové sedátko s otvory pro odtok vody.

Upozornění

Vhodnost použití sedáku konzultujte s ošetřujícím lékařem.

Nevhodné pro osoby s hmotností vyšší než 100kg.

Údržba

Lze čistit a udržovat běžnými čistícími a konzervačními prostředky, které neobsahují rozpouštědla a nezpůsobují mechanické narušení povrchu. V případě nutnosti dezinfekce, používejte pouze prostředky určené k dezinfekci chromovaných povrchů a plastů. Pro zachování maximální funkčnosti a stability doporučujeme pravidelně kontrolovat polohu všech jistících prvků.

Záruka

Záruku poskytujeme po dobu 24 měsíců a nevztahuje se na poškození vlivem nesprávného použití a opotřebení, způsobené obvyklým užíváním.

 

 

 

 

CZ932214U
2021-01-18

Parametry

Výrobce
Senior Via