Chodítko vstávací

Chodítko je součástí řady kompenzačních pomůcek, určených pro tělesně postižené osoby a osoby se sníženou schopností mobility. Chodítko je určeno pro oporu a odlehčení dolních končetin při chůzi, nácviku chůze, poúrazových a pooperačních stavech a následné rehabilitaci. Chodítko je výškově nastavitelné a má dva způsoby použití buď je pevné nebo krokovací. Tyto způsoby lze lehce změnit pomocí aretačních pomůcek umístěných do konstrukce chodítka.

2 250,00 Kč
S DPH
Počet

Hliníkové vstávací chodítko s nastavitelnou výškou, skládací, chromované.

Upozornění

Vhodnost použití chodítka konzultujte s ošetřujícím lékařem.

Nevhodné pro osoby s hmotností vyšší než 100 kg.

Údržba

Chodítko lze čistit a udržovat běžnými čistícími prostředky, které neobsahují rozpouštědla. Pro zachování maximální funkčnosti a stability doporučujeme pravidelně kontrolovat polohu všech jistících prvků, stav pryžových nástavců a polohu aretačních pojistek, popř. odstranit mechanické nečistoty všech částí. V případě nutnosti vyměňte opotřebované pryžové nástavce.

Záruka

Záruku poskytujeme po dobu 24 měsíců a nevztahuje se na poškození vlivem nesprávného použití a opotřebení, způsobené obvyklým užíváním. Záruka zaniká také při jakékoliv úpravě, opravě, seřízení nebo výměně jakékoliv části jiným subjektem, než prodávajícím.

Součástí balení je český návod s detailním popisem jak výrobek používat.

Možnost zápůjčky: Půjčovné 10 Kč/den + doprava.

SV032139U

Parametry

Výrobce
Senior Via