DOPRAVA V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY

Expresní balík - DPD classic

Zboží bude dodáno expresní službou DPD. Zásilka bude doručena pracovníkem DPD přímo na zadanou adresu. Zboží si můžete například nechat zaslat do zaměstnání . Balíky se doručují v průběhu dne. Prosíme, berte v úvahu, že balíček NELZE ponechat na poště! V případě nezastižení adresáta budete kontaktováni na telefonní číslo uvedené při vyplňování objednávky pro domluvení termínu předání. Doba prvního doručení do 24 hodin od odeslání. Možnost sledování zásilky na stránkách DPD.

Zásilkovna.cz - osobní odběr

V seznamu si vyberte výdejní místo, které máte nejblíž. Zásilkovna Vám zašle email s trasovacím číslem. Zásilku tak můžete sledovat přímo na webových stránkách Zásilkovny.cz. Po doručení zásilky Vám přijde SMS a email s heslem pro vyzvednutí zásilky. Zásilka bude na výdejním místě uložena následujících 7 dní.

Pokud u některého zboží  nelze zvolit druh přepravy ZÁSILKOVNA je to z důvodu větších rozměrů než tato služba přepravuje.

DOPRAVA NA SLOVENSKO

Na Slovensko jsou expedovány pouze objednávky nad 3000 Kč. Cena dopravného se odvíjí od velikosti zakázky.

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr - Po objednávce budete vyzvání k osobnímu vyzvednutí zásilky na adrese provozovny.

PLATBA

Platba na dobírku:

za zboží zaplatíte řidiči přepravní společnost nebo na výdejním místě Parcelshop v hotovosti při předání balíku. Připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Platba bankovním převodem:

zvolíte-li platbu předem bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme částku a číslo účtu pro provedení platby. Daňový doklad obdržíte společně se zbožím. Zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet.

V hotovosti:

za zboží zaplatíte při osobním vyzvednutí zboží na prodejně.

CENÍK DOPRAVY A PLATBY

DPD doprava po ČR 115 Kč od 3000 Kč ZDARMA
Výdejní místo DPD ParcelShop CZ 89 Kč od 3000 Kč ZDARMA
Zásilkovna CZ 65 Kč
Dobírka DPD po ČR 30 Kč od 3000 Kč ZDARMA
Dobírka Zásilkovna 15 Kč
Platba bankovním převodem ZDARMA
Osobní převzetí na prodejně ZDARMA

Platba přes Platební bránu                              ZDARMA