Senior Via

Společnost SeniorVia, s.r.o. je česká společnost, která se zaměřuje na prodej a půjčovnu pomůcek pro seniory. Nabízíme kompletní sortiment pomůcek pro péči na jednom místě. Snažíme se pomoci seniorům žít aktivní a kvalitní život bez každodenních překážek a osobám o ně pečující život ulehčit. Věříme, že stáří není nemoc, ale jen jedna z životních etap.

Nabízíme široký sortiment pomůcek, přičemž vše máme skladem a připraveno k vyzvednutí či odeslání. Všechny naše pomůcky je možné objednat online v našem e-shopu, kde nabízíme několik způsobů doručení. Pokud si ale nejste jisti, co přesně potřebujete či si chcete zboží raději prohlédnout a vyzkoušet, rádi Vás přivítáme i na některé z našich kamenných prodejen, které máme v Praze a Ostravě. Nabízíme také možnost krátkodobého či dlouhodobého vypůjčení pomůcek. Více informací o půjčovně naleznete zde.


V naší nabídce máme ucelenou řadu výrobků, které jsou funkční a splňují nároky na jednoduchou a bezpečnou obsluhu. Věříme, že naše výrobky splňují vysoké nároky na podpůrnou péči za rozumnou cenu. Všechny výrobky jsou zaměřené na zdravotní obtíže specifické pro stáří, naleznete zde nejrůznější pomůcky pro domácí péči, pomůcky pro usnadnění sebeobsluhy, ale i zdravotnické potřeby.

Naši zaměstnanci jsou proškoleni a rádi Vám nabídnout odborné poradenství v oblasti péče o seniory. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy. Zastihnete nás na telefonním čísle + 420 702 065 120 (Provozní doba infolinky Po-Pá 9-16h), emailu [email protected] či přes kontaktní formulář na těchto internetových stránkách.