Židle do sprchy s otvorem

Židle do sprchy je kompenzační pomůcka pro tělesně postižené osoby a osoby se sníženou schopností mobility. Otvor na přední straně židle usnadňuje provádění osobní hygieny.

1 850,00 Kč
S DPH
Počet

Židle do sprchy je kompenzační pomůcka pro tělesně postižené osoby a osoby se sníženou schopností mobility. Je navržena tak, aby usnadnila těmto osobám běžné úkony osobní hygieny a zároveň snížila riziko pádu při těchto úkonech. Tato pomůcka zároveň usnadňuje manipulaci s osobou se sníženou schopností mobility. Otvor na přední straně židle usnadňuje provádění osobní hygieny.

Hliníkový rám s umělohmotným sedákem a opěrkou, gumové koncovky. 

Upozornění

Vhodnost použití židle do sprchy konzultujte s ošetřujícím lékařem.

Nevhodné pro osoby s hmotností vyšší než 100 kg.

Údržba

Židli lze čistit a udržovat běžnými čistícími a konzervačními prostředky, které neobsahují rozpouštědla a nezpůsobují mechanické narušení povrchu. Pomůcku osušte. V případě nutnosti dezinfekce, používejte pouze prostředky určené k dezinfekci chromovaných povrchů a plastů. Pro zachování maximální funkčnosti a stability doporučujeme pravidelně kontrolovat polohu všech jistících prvků. 

Záruka

Záruku poskytujeme po dobu 24 měsíců a nevztahuje se na poškození vlivem nesprávného použití a opotřebení, způsobené obvyklým užíváním.

Součástí balení je český návod s detailním popisem, jak výrobek složit a používat.

SV032307U

Parametry

Výrobce
Senior Via